פיתוח גוף, בניית שרירים

ספורטאים של קובי עזרא, בתחום פיתוח גוף (בניית שרירים) מספרים את סיפורים אישיים על התהליך של פיתוח השרירים בקליניקה. 

להלן ספורטאים של קובי עזרא, בתחום פיתוח גוף (בניית שרירים) מספרים את סיפורם האישי, כיצד הצליחו לפתח שרירים וגוף חטוב? ומציגים את השרירים והחיטובים בגופם.

אז להלן מספר מטופלים שמספרים את החוויות והתהליך בקליניקה של קובי עזרא. רוצים גם לחטב את הגוף? צרו קשר בנייד 0528567140

שמי אסף, מעתלית, מאז שהתחלתי לפעול תחת הדרכתו של קובי עזרא התחלתי לראות שינויים בשרירי גופי באופן מפליא ומדהים! 

פיתוח גוף, בניית שרירים, קובי עזרא

ואכן לדעתי כמו לדעת כולם כאן קובי יודע לעשות את העבודה ובאופן יעיל ומהיר ביותר. קובי מאמן טוב ותזונאי מצוין, שעוזר לי לפתור כמעט כל בעייה שאני נתקל בה. מה דעתי על קובי עזרא? מאמן מעולה וגם אחלה בן אדם, הוא מאמן האלופים.


אז אני אומר לכם שהשיטה של קובי עובדת וזה בדוק! על כן אני ממליץ לכולם על קובי עזרא היות והוא הכי טוב בארץ.


ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

אני מודה לאיש המקסים שעזר לי לבנות ולחטב את הגוף והשרירים שלי ממאמן כושר פשוט, לאדם מקצוען בתחום פיתוח גוף! למרות כל כל המגבלות שלי קובי עזרא (האיש והאגדה) פיסל את גופי וחיטב לי את השרירים. 

קובי עזרא פיסל את גופי וחיטב לי את השרירים


ולהלן התמונות של ה"לפני ואחרי" הדיאטה. אני חייב לציין, שאני סובל ממחלת הפוליו, אשר פגעה בי בעיקר בשרירי התאומים (שוקיים) ברגל ימין, על כן, ניראה שיש חסר בשריר הנ"ל ועל כן, מורידים לי ניקוד בתחרויות פיתוח גוף.
דיאטת קובי עזרא, לפני ואחרי הדיאטה של קובי עזרא
קובי עזרא עם מטופלו טל לאחר הדיאטה לחיטוב השרירים

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

כיצד להפוך מסתם מתאמן בחדר הכושר למר ישראל בפיתוח גוף שמי טארק בסול  וכמטופל של קובי עזרא רציתי להודות לו על העזרה והתמיכה הדיאטה, על כך שבפך אותי מסתם מתאמן בחדר הכושר, למתאמן רציני וקשוח, בודיבילדר רציני ואף מתחרה בתחרות מר ישראל בתחום פיתוח גוף. 
קובי עזרא, המטופל טארק בסול לפני ואחרי השיטה של קובי עזרא

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

פיתוח גוף בגיל 50 פלוס פיתוח גוף למבוגרים: 
רציתי להביע את תודותיי למר יעקב עזרא על שעזר לי להגיע אל הגוף המושלם! ולזכות בתארים כדוגמת מר ישראל ומר צפון – במקומות הראשונים. 
קובי עזרא, לאפי רשיד פני ואחרי השיטה של קובי עזרא

האומנם תוכניות התזונה והאימונים שיעקב עזרא נתן לי היו בהחלט קשות! אך הצלחתי לעמוד בהם בגבורה רבה. והתוצאות מדברות בעד עצמן. כך נוכחתי לדעת כי גם בגיל 50 ניתן לפתח את הגוף והשרירים שלי, אז רוב תודות לך יעקב עזרא ! כאן תוכלו לראות כיצד קובי עזרא עזר לי להגיע לגוף שרירי וחטוב, בגילי המופלג. כל זאת לאחר שהרבה תזונאים אמרו לי שאין לי סיכוי להיות שרירן בגילי, והסיכוי שלי להגיע לגוף שרירי וחטוב הינו אפסי!?

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

שלום, שמי עלי שלבנה ואני מתאמן בחדר הכושר בנצרת. וברצוני להודות למר יעקב עזרא – המומחה שלי על כל מה שהוא עשה וטרם לי. ובעיקר על תוכנית הדיאטה הקשה והאימונים הקשים שהוא הביא לי, תודה רבה... 
קובי עזרא, עלי שלבנה מטופל של קובי עזרא

חוץ מזה שיעקב עזרא בנאדם טוב ומחמד, אפילו גם כשהייתי מתקשר אליו בחודשים יולי-אוגוסט והייתי משגע אותו בגלל התזונה הקשה !!! אז תודה רבה...

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

אבי פלדמן מר צפון 2005 ומר ישראל 2006 אלוף האלופים של NABBA. 
מה דעתך על קובי עזרא? אין כבר מה לומר הוא "המלך". בזכות קובי עזרא המסטר של כל השרירנים במדינת ישראל אני לא הייתי מר ישראל ואלוף האלופים. 
קובי עזרא, מטופל בשלבי אבולוציה

כמו כן מן הראוי לציין, כי כשהתחלתי להתאמן שקלתי כ- 47 ק"ג, הכרתי את קובי עזרא כשהייתי חייל. ממשקל של 47 ק"ג והגעתי לממדים מפלצתיים של כ- 100 ק"ג. ושוב פעם אני מודה לאיש והאגדה מר קובי עזרא בזכותו הגעתי על הלום.

לאחר הזכייה בתחרות מר ישראל עם הגביע. 
קובי עזרא עם מטופלים לאחר תחרות פיתוח הגוף

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

מכתב המלצה מאת שלומי, לכבוד יעקב עזרא.
1. הנני לקוח של מר יעקב (קובי) עזרא מזה כשנה.
2. במהלך שנה זו , בעזרתו והכוונתו של יעקב הצלחתי להגיע ליעדים שהצבתי לי.
3. יעקב צבר ידע ומוניטין אשר עומדים לצידו ואותם הוא מעביר ללקוחותיו.
4. בכל שאלה, בקשה ועזרה, יעקב היה שם בכדי לתמוך, לעזור ולייעץ, דברים אלו עזרו לי במהלך פיתוח הגוף.
5. לכן, הנני ממליץ בחום רב, על יעקב עזרא, כמאמן וכתזונאי.

קובי עזרא, פיתוח שרירים, מטופל שבנה ועיצב את הגוף והשרירים

"לא הגעתי לתואר הנכסף לבדי, הרבה בזכות המדריך והתזונאי שלי אשר הדריך אותי, קובי עזרא, שלולא התמיכה, העזרה והעידוד, לא הייתי מגיע לזכות במקום הראשון.


ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

כשהגעתי אלייך, כבר עברתי קברת דרך ארוכה מאוד, והייתי מטופל של הרבה מאוד אנשים מפורסמים ובעלי שם (כגון: מר עולם אלי האנה ועוד)... אך אתה היחידי שעזר לי לשבור את מחסום ה- 80 ק"ג ולהגיע אל משקל טרם הייתי בו - 93 ק"ג. אך לא זאת הנקודה, הדבר היותר חשוב והמדהים הוא: שע"י טכניקות האימונים שלך ותוכניות התזונה ("המוזרות") שלך, הצלחתי לרדת באחוזי השומן בגופי - בצורה מדהימה ביותר!!! מ- 15% (שזה לא הרבה) למצב של 3% שומן  !
פיתוח גוף, בניית שרירים, קובי עזרא

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

לתזונאי התותח יעקב עזרא !
דבר ראשון, רוצה אני להודות לך על הייעוץ בנושאי התזונה והדיאטות הנוקשות שלך. מיד בפגישה הראשונה שלי עימך הבחנתי בידיעות הרבות שלך ! בכל תחומי התזונה והספורט.
אתה אדם צנוע, אדיב, בעל ידע מקצועי רב ומנצח, אשר הוביל אותי לקו שהעשיר לי את הידע, בנושאי התזונה...
קובי עזרא, פיתוח גוף, בניית שרירים בשיטת קובי עזרא

קובי עזרא הובלת אותי אל הצמרת, אל התואר הנכסף מר-צפון של ישראל במקום הראשון !!!
מאחל לך בהצלחה, כן ירבו כמותך.
דותן חג'אג' מר צפון ומר ישראל
קובי עזרא, דותן חגיאגי מר צפון ומר ישראל

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

שלום, שמי ארי מתל-אביב. וכן רציתי לומר תודה רבה למאמן היקר והתזונאי האישי שלי קובי עזרא! אין מילים בפי להביע את תודותיי והוכרתי לאיש המקצוע הטוב ביותר שנתקלתי בו עד היום!
לפני ואחרי הדיאטה, קובי עזרא, פיתוח גוף, בניית שרירים
לפני ואחרי הדיאטה, קובי עזרא, פיתוח גוף, בניית שרירים.


ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

יקיר אשר הפך לאדם חטוב ביותר! ע"י השיטת הדיאטה והאימונים של קובי עזרא. תמיד אהבתי לעשות ספורט ולהתאמן בחדר הכושר, אך ללא תוצאות מיוחדות כמו בשיטתו של המסטר שלי! בתפנית שלי להגיע לגוף שרירי וחטוב קובי אמר לי האם אתה רוצה תוצאות מהירות ביותר? אני השבתי מידית כן! וכך היה: כעבור שלושה חודשים של תוכניות דיאטה שונות ותוכניות אימונים שונות שקובי עזרא הרכיב לי עליתי במסה השרירית ובאופן איכותי ככל האפשר. 
לפני ואחרי הדיאטה לחיטוב הגוף בשיטת קובי עזרא
לפני ואחרי הדיאטה לחיטוב הגוף בשיטת קובי עזרא

בשלושת החודשים הנוספים ביצעתי דיאטת חיטובים עצבנית ביותר!!! עד שהגעתי לכ- 3.5% שומן בגוף. כמובן שלרדת לאחוזי שומן נמוכים כאלה בגוף צריך המון התמדה, אפילו ניתן לראות את השינויים שהדיאטה עשתה לי בשומן העודף שבפנים שלי. בקיצור כל השרירים בגוף שלי הפכו לאבנים וכל מי שלא ראה אותי מספר שבועות התפעל מהשינוי ומהחיטובים בגופי - קוביות וכו'... 
אז בהזדמנות הזאת אני גם כמובן רוצה להודות למסטר שלי - קובי עזרא, כהפך אותי ממראה רך למראה שרירי, חטוב ונוקשה...

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

שרון מאבטח במקצועו, פנה אל קובי עזרא בבקשה לחטב את גופו, בכדי לראות את הקובניות בבטן. לאחר שהשיג את המטרה הראשונה ביתר קלות. פנה אליו שוב, והפעם בכדי להתחרות בתחרות פיתוח גוף, מר אורלייף בתחום פיתוח הגוף. 
קובי עזרא, עם מטופל לאחר הדיאטה לחיטוב הגוף ובניית השרירים

כעבור מספר חודשים חודשים הגיע מועד התחרות "מר אורלייף בפיתוח גוף". טוב אתם יכולים לנחש ולדעת כמובן שהזוכה (כרגיל) הינו שוב פעם מטופל של ד"ר קובי עזרא, ובמקרה הזה שרון מחפוד מראש העין.

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

המצלה חמה ומכל הלב על מאמני קובי עזרא. תודה על התמיכה ועל העזרה שהיית איתי לאורך כל הדרך שבזכות זה אני הגעתי לתוצאות הגדולות ולמטרה. 
ממני מר ישראל עד 82 ק"ג יוסי אררי. 
שמי יוסי, יליד: 1981, מאמן אישי ויועץ מקצועי לתזונה ותוספי מזון (גם במכון כושר: טרוייה פיטנס נתניה). מגיל צעיר עסקתי בענפי ספורט שונים עוד בתקופת בית הספר היסודי. ענפי הספורט שעסקתי בהם והתחרתי - ריצה (מקום שני לקבוצות בתחרות ארצית לתיכונים, 5 ק"מ), קראטה, שוטוקאן וג'וג'יטסו (מקומות ראשונים באליפות הארץ). עוד בתקופה לפני הצבא עסקתי בפיתוח גוף לא תחרותי. כשהתגייסתי לצבא לקחתי את האימונים ברצינות ולאחר השחרור מצה"ל התחלתי לעסוק בפיתוח גוף בצורה רצינית במטרה להתחרות.
קובי עזרא פיתוח גוף, פיתוח גוף קובי עזרא, קובי עזרא פיתוח שרירים, פיתוח שרירים קובי עזרא

ונעבור אל מטופל נוסף של קובי עזרא... 

רציתי להביע את תודותיי למר יעקב עזרא על שעזר לי להגיע אל הגוף המושלם! ולזכות בתארים כדוגמת מר ישראל ומר צפון – במקומות הראשונים. האומנם תוכיות התזונה והאימונים שקובי עזרא נתן לי היו בהחלט קשות! אך הצלחתי לעמוד בהם בגבורה רבה. והתוצאות מדברות בעד עצמן.
לפני ואחרי תזונה לבניית השרירים, קובי עזראאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה